Eengezinswoning, tussenwoning Everlo 33 Hengelo

Everlo 33, 7556 ZN Hengelo

113 m² Bouwjaar 2015 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Everlo 33 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hengelo, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m², een perceel van 150 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €265.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
150 m²
Inhoud
413 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Everlo 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Everlo 33

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
68.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
108.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
19.99 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (80.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Hengelo

3510 Inwoners
1865 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1930 Woningvoorraad
€265.000 Gem. woningwaarde Tichelwerk
58% Koopwoningen
5.527 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Everlo 33

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Everlo 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Everlo 33?

De prijsindicatie voor Everlo 33 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Tichelwerk is €265.000. Dat komt neer op circa €2.345 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Everlo 33 zich tot de wijk Tichelwerk?

Everlo 33 is een eengezinswoning, tussenwoning van 113 m² in de wijk Tichelwerk. De buurt telt 1.930 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.527 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Everlo 33?

Everlo 33 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tichelwerk, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Everlo 33 vergeleken met de buurt?

Everlo 33 heeft 113 m² woonoppervlakte en 413 m³ inhoud. Het perceel is 150 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Tichelwerk ligt de gemiddelde woningwaarde op €265.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Everlo 33 en wat betekent dat?

Everlo 33 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-02-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Everlo 33?

Everlo 33 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 80 m².

Hoe is de woningmarkt in Tichelwerk?

De wijk Tichelwerk in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 3.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €265.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tichelwerk?

Vanuit Everlo 33 in Tichelwerk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.5 km.