2-onder-1-kapwoning Uitslagsweg 44 Hengelo

Uitslagsweg 44, 7556 LS Hengelo

99 m² Bouwjaar 1929 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Uitslagsweg 44 is een 2-onder-1-kapwoning in Hengelo, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m², een perceel van 543 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €265.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
99 m²
Perceeloppervlakte
543 m²
Inhoud
395 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€360.000 tot €410.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Uitslagsweg 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Uitslagsweg 44

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
198.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
277.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
50.89 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Hengelo

3510 Inwoners
1865 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1930 Woningvoorraad
€265.000 Gem. woningwaarde Tichelwerk
58% Koopwoningen
5.527 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Uitslagsweg 44

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Uitslagsweg 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Uitslagsweg 44?

De prijsindicatie voor Uitslagsweg 44 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Tichelwerk is €265.000. Dat komt neer op circa €2.677 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Uitslagsweg 44 zich tot de wijk Tichelwerk?

Uitslagsweg 44 is een 2-onder-1-kapwoning van 99 m² in de wijk Tichelwerk. De buurt telt 1.930 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.527 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Uitslagsweg 44?

Uitslagsweg 44 is een 2-onder-1-kapwoning in Tichelwerk, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Uitslagsweg 44 vergeleken met de buurt?

Uitslagsweg 44 heeft 99 m² woonoppervlakte en 395 m³ inhoud. Het perceel is 543 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Tichelwerk ligt de gemiddelde woningwaarde op €265.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Uitslagsweg 44 en wat betekent dat?

Uitslagsweg 44 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-06-28. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.89 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Uitslagsweg 44?

Uitslagsweg 44 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Tichelwerk?

De wijk Tichelwerk in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 3.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €265.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tichelwerk?

Vanuit Uitslagsweg 44 in Tichelwerk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Tichelwerk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Uitslagsweg 44: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Tichelwerk?

Recreatie nabij Tichelwerk: restaurant (0.5 km), cafe (0.5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Uitslagsweg 44?

Uitslagsweg 44 is verkocht in de periode 2023 tot 2027. De prijsindicatie ligt rond €360.000 tot €410.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Tichelwerk is €265.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Uitslagsweg 44?

Een woningrapport voor Uitslagsweg 44 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Tichelwerk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1929, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen