Streetview Beckumerschoolweg 26 A Hengelo

Beckumerschoolweg 26 A, 7554 PZ Hengelo

170 m² Bouwjaar 1969

Beckumerschoolweg 26 A is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m² en een perceel van 429 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €406.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
429 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Beckumerschoolweg 26 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

4.5 km
Gezondheid

Huisarts

4.7 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.8 km
Gezondheid

Apotheek

4.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

6.9 km
Cultuur

Bioscoop

7.6 km

Buurtinformatie in Hengelo

505 Inwoners
210 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
213 Woningvoorraad
€406.000 Gem. woningwaarde Beckum kern
76% Koopwoningen
1.629 Inwoners per km²

Locatie van Beckumerschoolweg 26 A

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Beckumerschoolweg 26 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Beckumerschoolweg 26 A?

De gemiddelde woningwaarde in Beckum kern is €406.000. Dat komt neer op circa €2.388 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beckumerschoolweg 26 A zich tot de wijk Beckum kern?

Beckumerschoolweg 26 A is een woonhuis van 170 m² in de wijk Beckum kern. De buurt telt 213 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.629 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beckumerschoolweg 26 A?

Beckumerschoolweg 26 A is een woonhuis in Beckum kern, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Beckumerschoolweg 26 A vergeleken met de buurt?

Beckumerschoolweg 26 A heeft 170 m² woonoppervlakte. Het perceel is 429 m². In Beckum kern ligt de gemiddelde woningwaarde op €406.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Beckum kern?

De wijk Beckum kern in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 505 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €406.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beckum kern?

Vanuit Beckumerschoolweg 26 A in Beckum kern bereik je: supermarkt op 4.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 4.7 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 0.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Beckum kern?

Zorg en onderwijs in de buurt van Beckumerschoolweg 26 A: ziekenhuis op 6.9 km, apotheek op 4.7 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 6.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Beckum kern?

Recreatie nabij Beckum kern: restaurant (0.6 km), cafe (0.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Beckumerschoolweg 26 A?