Vrijstaande woning Beckumerschoolweg 24 Hengelo

Beckumerschoolweg 24, 7554 PZ Hengelo

160 m² Bouwjaar 1965 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Beckumerschoolweg 24 is een vrijstaande woning in Hengelo, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m², een perceel van 1030 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €406.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
160 m²
Perceeloppervlakte
1030 m²
Inhoud
663 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€565.000 tot €665.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Beckumerschoolweg 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beckumerschoolweg 24

Tuin
Ja (491.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

4.5 km
Gezondheid

Huisarts

4.7 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.8 km
Gezondheid

Apotheek

4.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

6.9 km
Cultuur

Bioscoop

7.6 km

Buurtinformatie in Hengelo

505 Inwoners
210 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
213 Woningvoorraad
€406.000 Gem. woningwaarde Beckum kern
76% Koopwoningen
1.629 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Beckumerschoolweg 24

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Beckumerschoolweg 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Beckumerschoolweg 24?

De prijsindicatie voor Beckumerschoolweg 24 ligt rond €565.000 tot €665.000. De gemiddelde woningwaarde in Beckum kern is €406.000. Dat komt neer op circa €2.538 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beckumerschoolweg 24 zich tot de wijk Beckum kern?

Beckumerschoolweg 24 is een vrijstaande woning van 160 m² in de wijk Beckum kern. De buurt telt 213 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.629 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beckumerschoolweg 24?

Beckumerschoolweg 24 is een vrijstaande woning in Beckum kern, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Beckumerschoolweg 24 vergeleken met de buurt?

Beckumerschoolweg 24 heeft 160 m² woonoppervlakte en 663 m³ inhoud. Het perceel is 1030 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Beckum kern ligt de gemiddelde woningwaarde op €406.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beckumerschoolweg 24 en wat betekent dat?

Beckumerschoolweg 24 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Beckumerschoolweg 24?

Beckumerschoolweg 24 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 491 m².

Hoe is de woningmarkt in Beckum kern?

De wijk Beckum kern in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 505 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €406.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beckum kern?

Vanuit Beckumerschoolweg 24 in Beckum kern bereik je: supermarkt op 4.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 4.7 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 0.4 km.