Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1994
- Woonoppervlakte
- 566 m²
Haaksbergerstraat 140 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 566 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €586.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Haaksbergerstraat 140
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.8 kmSupermarkt
3.6 kmHuisarts
3.6 kmTreinstation
3.8 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
2.8 kmMiddelbare school
4.8 kmApotheek
3.9 kmZiekenhuis
5.2 kmRestaurant
1.6 kmCafé
2.6 kmBibliotheek
4.8 kmBioscoop
5.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Oele is €586.000. Dat komt neer op circa €1.035 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHaaksbergerstraat 140 is een woonhuis van 566 m² in de wijk Verspreide huizen Oele. De buurt telt 96 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 30 inwoners per km².
Haaksbergerstraat 140 is een woonhuis in Verspreide huizen Oele, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Haaksbergerstraat 140 heeft 566 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Oele ligt de gemiddelde woningwaarde op €586.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Haaksbergerstraat 140 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-08-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Verspreide huizen Oele in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €586.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Haaksbergerstraat 140 in Verspreide huizen Oele bereik je: supermarkt op 3.6 km, basisschool op 2.8 km, huisarts op 3.6 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Haaksbergerstraat 140: ziekenhuis op 5.2 km, apotheek op 3.9 km, kinderdagverblijf op 2.8 km, middelbare school op 4.8 km.