Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 564 m²
- Perceeloppervlakte
- 2028 m²
Haaksbergerstraat 130 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 564 m² en een perceel van 2028 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €586.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Haaksbergerstraat 130
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.8 kmSupermarkt
3.6 kmHuisarts
3.6 kmTreinstation
3.8 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
2.8 kmMiddelbare school
4.8 kmApotheek
3.9 kmZiekenhuis
5.2 kmRestaurant
1.6 kmCafé
2.6 kmBibliotheek
4.8 kmBioscoop
5.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Oele is €586.000. Dat komt neer op circa €1.039 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHaaksbergerstraat 130 is een woonhuis van 564 m² in de wijk Verspreide huizen Oele. De buurt telt 96 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 30 inwoners per km².
Haaksbergerstraat 130 is een woonhuis in Verspreide huizen Oele, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Haaksbergerstraat 130 heeft 564 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2028 m². In Verspreide huizen Oele ligt de gemiddelde woningwaarde op €586.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Haaksbergerstraat 130 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.84 kg/jaar.
De wijk Verspreide huizen Oele in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €586.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Haaksbergerstraat 130 in Verspreide huizen Oele bereik je: supermarkt op 3.6 km, basisschool op 2.8 km, huisarts op 3.6 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Haaksbergerstraat 130: ziekenhuis op 5.2 km, apotheek op 3.9 km, kinderdagverblijf op 2.8 km, middelbare school op 4.8 km.