Streetview Haaksbergerstraat 199 A Hengelo

Haaksbergerstraat 199 A, 7554 PA Hengelo

214 m² Bouwjaar 1980 Label G

Haaksbergerstraat 199 A is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €406.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
214 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Haaksbergerstraat 199 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Haaksbergerstraat 199 A

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
308.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
470.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
86.62 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

4.5 km
Gezondheid

Huisarts

4.7 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.8 km
Gezondheid

Apotheek

4.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

6.9 km
Cultuur

Bioscoop

7.6 km

Buurtinformatie in Hengelo

505 Inwoners
210 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
213 Woningvoorraad
€406.000 Gem. woningwaarde Beckum kern
76% Koopwoningen
1.629 Inwoners per km²

Locatie van Haaksbergerstraat 199 A

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Haaksbergerstraat 199 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Haaksbergerstraat 199 A?

De gemiddelde woningwaarde in Beckum kern is €406.000. Dat komt neer op circa €1.897 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haaksbergerstraat 199 A zich tot de wijk Beckum kern?

Haaksbergerstraat 199 A is een woonhuis van 214 m² in de wijk Beckum kern. De buurt telt 213 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.629 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haaksbergerstraat 199 A?

Haaksbergerstraat 199 A is een woonhuis in Beckum kern, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Haaksbergerstraat 199 A vergeleken met de buurt?

Haaksbergerstraat 199 A heeft 214 m² woonoppervlakte. In Beckum kern ligt de gemiddelde woningwaarde op €406.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Haaksbergerstraat 199 A en wat betekent dat?

Haaksbergerstraat 199 A heeft energielabel G. Geldig tot 2032-12-13. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 86.62 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Beckum kern?

De wijk Beckum kern in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 505 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €406.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beckum kern?

Vanuit Haaksbergerstraat 199 A in Beckum kern bereik je: supermarkt op 4.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 4.7 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 0.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Beckum kern?