Streetview Wethouder Kampstraat 20 Hengelo

Wethouder Kampstraat 20, 7553 ZL Hengelo

97 m² Bouwjaar 1952 5 kamers 3 slaapkamers Label E

Wethouder Kampstraat 20 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m², een perceel van 208 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €249.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
97 m²
Perceeloppervlakte
208 m²
Inhoud
400 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Wethouder Kampstraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wethouder Kampstraat 20

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
217.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
321.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
58.82 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Hengelo

1435 Inwoners
695 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
732 Woningvoorraad
€249.000 Gem. woningwaarde Berflo Es Zuid
50% Koopwoningen
5.153 Inwoners per km²

Locatie van Wethouder Kampstraat 20

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Wethouder Kampstraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Wethouder Kampstraat 20?

De prijsindicatie voor Wethouder Kampstraat 20 ligt rond €85.000 tot €110.000. De gemiddelde woningwaarde in Berflo Es Zuid is €249.000. Dat komt neer op circa €2.567 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wethouder Kampstraat 20 zich tot de wijk Berflo Es Zuid?

Wethouder Kampstraat 20 is een woonhuis van 97 m² in de wijk Berflo Es Zuid. De buurt telt 732 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.153 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wethouder Kampstraat 20?

Wethouder Kampstraat 20 is een woonhuis in Berflo Es Zuid, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Wethouder Kampstraat 20 vergeleken met de buurt?

Wethouder Kampstraat 20 heeft 97 m² woonoppervlakte en 400 m³ inhoud. Het perceel is 208 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Berflo Es Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €249.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wethouder Kampstraat 20 en wat betekent dat?

Wethouder Kampstraat 20 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-09-15. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wethouder Kampstraat 20?

Wethouder Kampstraat 20 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Berflo Es Zuid?

De wijk Berflo Es Zuid in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.435 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €249.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Berflo Es Zuid?

Vanuit Wethouder Kampstraat 20 in Berflo Es Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 3.6 km.