Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1950
- Woonoppervlakte
- 67 m²
Pastoor van Rossumstraat 18 is een appartement in Hengelo, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €313.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pastoor van Rossumstraat 18
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
1.6 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Tuindorp 't Lansink is €313.000. Dat komt neer op circa €4.672 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPastoor van Rossumstraat 18 is een appartement van 67 m² in de wijk Tuindorp 't Lansink. De buurt telt 959 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.311 inwoners per km².
Pastoor van Rossumstraat 18 is een appartement in Tuindorp 't Lansink, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Pastoor van Rossumstraat 18 heeft 67 m² woonoppervlakte. In Tuindorp 't Lansink ligt de gemiddelde woningwaarde op €313.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Pastoor van Rossumstraat 18 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-08-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.59 kg/jaar.
De wijk Tuindorp 't Lansink in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €313.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Pastoor van Rossumstraat 18 in Tuindorp 't Lansink bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pastoor van Rossumstraat 18: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.8 km.