Streetview Twekkelerweg 191 Hengelo

Twekkelerweg 191, 7553 LW Hengelo

149 m² Bouwjaar 1936 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Twekkelerweg 191 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m², een perceel van 305 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €249.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
149 m²
Perceeloppervlakte
305 m²
Inhoud
576 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Twekkelerweg 191

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Twekkelerweg 191

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
165.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
237.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.76 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Hengelo

1435 Inwoners
695 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
732 Woningvoorraad
€249.000 Gem. woningwaarde Berflo Es Zuid
50% Koopwoningen
5.153 Inwoners per km²

Locatie van Twekkelerweg 191

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Twekkelerweg 191

Wat is de geschatte woningwaarde van Twekkelerweg 191?

De gemiddelde woningwaarde in Berflo Es Zuid is €249.000. Dat komt neer op circa €1.671 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Twekkelerweg 191 zich tot de wijk Berflo Es Zuid?

Twekkelerweg 191 is een woonhuis van 149 m² in de wijk Berflo Es Zuid. De buurt telt 732 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.153 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Twekkelerweg 191?

Twekkelerweg 191 is een woonhuis in Berflo Es Zuid, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Twekkelerweg 191 vergeleken met de buurt?

Twekkelerweg 191 heeft 149 m² woonoppervlakte en 576 m³ inhoud. Het perceel is 305 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Berflo Es Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €249.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Twekkelerweg 191 en wat betekent dat?

Twekkelerweg 191 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-09-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Twekkelerweg 191?

Twekkelerweg 191 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Berflo Es Zuid?

De wijk Berflo Es Zuid in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.435 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €249.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Berflo Es Zuid?

Vanuit Twekkelerweg 191 in Berflo Es Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 3.6 km.