Bovenwoning Twekkelerweg 103 B Hengelo

Twekkelerweg 103 B, 7553 LV Hengelo

111 m² Bouwjaar 2018 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Twekkelerweg 103 B is een bovenwoning in Hengelo, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €222.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
111 m²
Inhoud
403 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Twekkelerweg 103 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Twekkelerweg 103 B

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Hengelo

3335 Inwoners
1945 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1924 Woningvoorraad
€222.000 Gem. woningwaarde Berflo Es Noord
43% Koopwoningen
4.901 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Twekkelerweg 103 B

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Twekkelerweg 103 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Twekkelerweg 103 B?

De prijsindicatie voor Twekkelerweg 103 B ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Berflo Es Noord is €222.000. Dat komt neer op circa €2.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Twekkelerweg 103 B zich tot de wijk Berflo Es Noord?

Twekkelerweg 103 B is een bovenwoning van 111 m² in de wijk Berflo Es Noord. De buurt telt 1.924 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.901 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Twekkelerweg 103 B?

Twekkelerweg 103 B is een bovenwoning in Berflo Es Noord, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Twekkelerweg 103 B vergeleken met de buurt?

Twekkelerweg 103 B heeft 111 m² woonoppervlakte en 403 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Berflo Es Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €222.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Twekkelerweg 103 B en wat betekent dat?

Twekkelerweg 103 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Twekkelerweg 103 B?

Twekkelerweg 103 B heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Berflo Es Noord?

De wijk Berflo Es Noord in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 3.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €222.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Berflo Es Noord?

Vanuit Twekkelerweg 103 B in Berflo Es Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 3.4 km.