Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Twekkelerweg 166 Hengelo

Twekkelerweg 166, 7553 LP Hengelo

94 m² Bouwjaar 1934 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Twekkelerweg 166 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Hengelo, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m², een perceel van 187 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €249.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
94 m²
Perceeloppervlakte
187 m²
Inhoud
335 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€280.000 tot €330.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan drukke weg, in woonwijk en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Twekkelerweg 166

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Twekkelerweg 166

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (93.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Hengelo

1435 Inwoners
695 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
732 Woningvoorraad
€249.000 Gem. woningwaarde Berflo Es Zuid
50% Koopwoningen
5.153 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Twekkelerweg 166

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Twekkelerweg 166

Wat is de geschatte woningwaarde van Twekkelerweg 166?

De prijsindicatie voor Twekkelerweg 166 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Berflo Es Zuid is €249.000. Dat komt neer op circa €2.649 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Twekkelerweg 166 zich tot de wijk Berflo Es Zuid?

Twekkelerweg 166 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 94 m² in de wijk Berflo Es Zuid. De buurt telt 732 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.153 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Twekkelerweg 166?

Twekkelerweg 166 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Berflo Es Zuid, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Twekkelerweg 166 vergeleken met de buurt?

Twekkelerweg 166 heeft 94 m² woonoppervlakte en 335 m³ inhoud. Het perceel is 187 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Berflo Es Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €249.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Twekkelerweg 166 en wat betekent dat?

Twekkelerweg 166 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-04-23. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Twekkelerweg 166?

Twekkelerweg 166 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 93 m².

Hoe is de woningmarkt in Berflo Es Zuid?

De wijk Berflo Es Zuid in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.435 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €249.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Berflo Es Zuid?

Vanuit Twekkelerweg 166 in Berflo Es Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 3.6 km.