Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1927
- Woonoppervlakte
- 236 m²
- Perceeloppervlakte
- 342 m²
- Inhoud
- 936 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Langelermaatweg 147 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 236 m², een perceel van 342 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €222.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Langelermaatweg 147
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
3.4 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Berflo Es Noord is €222.000. Dat komt neer op circa €941 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLangelermaatweg 147 is een woonhuis van 236 m² in de wijk Berflo Es Noord. De buurt telt 1.924 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.901 inwoners per km².
Langelermaatweg 147 is een woonhuis in Berflo Es Noord, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Langelermaatweg 147 heeft 236 m² woonoppervlakte en 936 m³ inhoud. Het perceel is 342 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Berflo Es Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €222.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Langelermaatweg 147 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-12-19. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Langelermaatweg 147 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Berflo Es Noord in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 3.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €222.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Langelermaatweg 147 in Berflo Es Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 3.4 km.