2-onder-1-kapwoning Industriestraat 114 Hengelo

Industriestraat 114, 7553 CT Hengelo

82 m² Bouwjaar 1927 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Industriestraat 114 is een 2-onder-1-kapwoning in Hengelo, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m², een perceel van 231 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €313.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
82 m²
Perceeloppervlakte
231 m²
Inhoud
291 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€225.000 tot €275.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Industriestraat 114

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Industriestraat 114

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
250.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
345.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
63.61 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Hengelo

1985 Inwoners
970 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
959 Woningvoorraad
€313.000 Gem. woningwaarde Tuindorp 't Lansink
68% Koopwoningen
3.311 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Industriestraat 114

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Industriestraat 114

Wat is de geschatte woningwaarde van Industriestraat 114?

De prijsindicatie voor Industriestraat 114 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuindorp 't Lansink is €313.000. Dat komt neer op circa €3.817 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Industriestraat 114 zich tot de wijk Tuindorp 't Lansink?

Industriestraat 114 is een 2-onder-1-kapwoning van 82 m² in de wijk Tuindorp 't Lansink. De buurt telt 959 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.311 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Industriestraat 114?

Industriestraat 114 is een 2-onder-1-kapwoning in Tuindorp 't Lansink, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Industriestraat 114 vergeleken met de buurt?

Industriestraat 114 heeft 82 m² woonoppervlakte en 291 m³ inhoud. Het perceel is 231 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Tuindorp 't Lansink ligt de gemiddelde woningwaarde op €313.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Industriestraat 114 en wat betekent dat?

Industriestraat 114 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-01-22. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 63.61 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Industriestraat 114?

Industriestraat 114 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Tuindorp 't Lansink?

De wijk Tuindorp 't Lansink in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €313.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tuindorp 't Lansink?