Eengezinswoning, tussenwoning Jacob van Maerlantstraat 3 Hengelo

Jacob van Maerlantstraat 3, 7552 XM Hengelo

85 m² Bouwjaar 1970 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Jacob van Maerlantstraat 3 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hengelo, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m², een perceel van 155 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €278.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
85 m²
Perceeloppervlakte
155 m²
Inhoud
336 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2018
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in woonwijk en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Jacob van Maerlantstraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jacob van Maerlantstraat 3

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
153.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
225.47 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.3 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas

Bijzonderheden

Certificeringen
Bouwkundige Keuring en Energie Prestatie Advies
Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (75.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Hengelo

1250 Inwoners
545 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
532 Woningvoorraad
€278.000 Gem. woningwaarde Zwavertshoek
48% Koopwoningen
4.653 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jacob van Maerlantstraat 3

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Jacob van Maerlantstraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Jacob van Maerlantstraat 3?

De prijsindicatie voor Jacob van Maerlantstraat 3 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Zwavertshoek is €278.000. Dat komt neer op circa €3.271 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jacob van Maerlantstraat 3 zich tot de wijk Zwavertshoek?

Jacob van Maerlantstraat 3 is een eengezinswoning, tussenwoning van 85 m² in de wijk Zwavertshoek. De buurt telt 532 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.653 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jacob van Maerlantstraat 3?

Jacob van Maerlantstraat 3 is een eengezinswoning, tussenwoning in Zwavertshoek, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Jacob van Maerlantstraat 3 vergeleken met de buurt?

Jacob van Maerlantstraat 3 heeft 85 m² woonoppervlakte en 336 m³ inhoud. Het perceel is 155 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Zwavertshoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €278.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jacob van Maerlantstraat 3 en wat betekent dat?

Jacob van Maerlantstraat 3 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jacob van Maerlantstraat 3?

Jacob van Maerlantstraat 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 75 m².

Hoe is de woningmarkt in Zwavertshoek?

De wijk Zwavertshoek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €278.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zwavertshoek?