Streetview Hélène Swarthstraat 15 Hengelo

Hélène Swarthstraat 15, 7552 LS Hengelo

164 m² Bouwjaar 1972 Label A

Hélène Swarthstraat 15 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €192.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
164 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Hélène Swarthstraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hélène Swarthstraat 15

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
102.74 kWh/m²
Primaire fossiele energie
145.18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.7 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Hengelo

3075 Inwoners
1630 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1641 Woningvoorraad
€192.000 Gem. woningwaarde Groot Driene-Noord
23% Koopwoningen
3.895 Inwoners per km²

Locatie van Hélène Swarthstraat 15

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Hélène Swarthstraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Hélène Swarthstraat 15?

De gemiddelde woningwaarde in Groot Driene-Noord is €192.000. Dat komt neer op circa €1.171 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hélène Swarthstraat 15 zich tot de wijk Groot Driene-Noord?

Hélène Swarthstraat 15 is een woonhuis van 164 m² in de wijk Groot Driene-Noord. De buurt telt 1.641 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.895 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hélène Swarthstraat 15?

Hélène Swarthstraat 15 is een woonhuis in Groot Driene-Noord, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hélène Swarthstraat 15 vergeleken met de buurt?

Hélène Swarthstraat 15 heeft 164 m² woonoppervlakte. In Groot Driene-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €192.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hélène Swarthstraat 15 en wat betekent dat?

Hélène Swarthstraat 15 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-05-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.7 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Groot Driene-Noord?

De wijk Groot Driene-Noord in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 3.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €192.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Groot Driene-Noord?

Vanuit Hélène Swarthstraat 15 in Groot Driene-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Groot Driene-Noord?