Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1974
- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 141 m²
- Inhoud
- 300 m³
- Kamers
- 5
Brederostraat 262 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m², een perceel van 141 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €192.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Brederostraat 262
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
4.6 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
2.8 kmDe prijsindicatie voor Brederostraat 262 ligt rond €135.000 tot €160.000. De gemiddelde woningwaarde in Groot Driene-Noord is €192.000. Dat komt neer op circa €1.920 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBrederostraat 262 is een woonhuis van 100 m² in de wijk Groot Driene-Noord. De buurt telt 1.641 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.895 inwoners per km².
Brederostraat 262 is een woonhuis in Groot Driene-Noord, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Brederostraat 262 heeft 100 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Het perceel is 141 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Groot Driene-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €192.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Brederostraat 262 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Brederostraat 262 heeft 5 kamers.
De wijk Groot Driene-Noord in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 3.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €192.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Brederostraat 262 in Groot Driene-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Brederostraat 262: ziekenhuis op 4.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.4 km.