Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1965
- Woonoppervlakte
- 217 m²
- Perceeloppervlakte
- 796 m²
Meidoornstraat 16 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 217 m² en een perceel van 796 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €247.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Meidoornstraat 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
4.5 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Veldwijk-Zuid is €247.000. Dat komt neer op circa €1.138 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMeidoornstraat 16 is een woonhuis van 217 m² in de wijk Veldwijk-Zuid. De buurt telt 507 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.355 inwoners per km².
Meidoornstraat 16 is een woonhuis in Veldwijk-Zuid, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Meidoornstraat 16 heeft 217 m² woonoppervlakte. Het perceel is 796 m². In Veldwijk-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €247.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Veldwijk-Zuid in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 950 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €247.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Meidoornstraat 16 in Veldwijk-Zuid bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 4.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Meidoornstraat 16: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 0.3 km.
Recreatie nabij Veldwijk-Zuid: restaurant (0.3 km), cafe (0.3 km).
Een woningrapport voor Meidoornstraat 16 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Veldwijk-Zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1965, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.