Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1961
- Woonoppervlakte
- 60 m²
Goudenregenstraat 256 is een appartement in Hengelo, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €247.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Goudenregenstraat 256
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
4.5 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Veldwijk-Zuid is €247.000. Dat komt neer op circa €4.117 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGoudenregenstraat 256 is een appartement van 60 m² in de wijk Veldwijk-Zuid. De buurt telt 507 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.355 inwoners per km².
Goudenregenstraat 256 is een appartement in Veldwijk-Zuid, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Goudenregenstraat 256 heeft 60 m² woonoppervlakte. In Veldwijk-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €247.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Goudenregenstraat 256 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-04-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 56.03 kg/jaar.
De wijk Veldwijk-Zuid in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 950 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €247.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Goudenregenstraat 256 in Veldwijk-Zuid bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 4.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Goudenregenstraat 256: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 0.3 km.