Vrijstaande woning Pruisische Veldweg 254 Hengelo

Pruisische Veldweg 254, 7552 AE Hengelo

385 m² Bouwjaar 1949 12 kamers 7 slaapkamers Label C

Pruisische Veldweg 254 is een vrijstaande woning in Hengelo, gebouwd in 1949. De woning heeft een woonoppervlakte van 385 m², een perceel van 3485 m² en 12 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €719.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1949
Woonoppervlakte
385 m²
Perceeloppervlakte
3485 m²
Inhoud
1545 m³
Kamers
12
Slaapkamers
7
Badkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.315.000 tot €1.565.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
at_edge_of_woods, overlooking_park, sheltered_position, in_green_area, in_residential_district, rural, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Pruisische Veldweg 254

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pruisische Veldweg 254

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
151.7 kWh/m²
Primaire fossiele energie
195.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.4%
CO₂-emissie
34.39 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Hengelo

290 Inwoners
105 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
102 Woningvoorraad
€719.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Driene
87% Koopwoningen
110 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pruisische Veldweg 254

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Pruisische Veldweg 254

Wat is de geschatte woningwaarde van Pruisische Veldweg 254?

De prijsindicatie voor Pruisische Veldweg 254 ligt rond €1.315.000 tot €1.565.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Driene is €719.000. Dat komt neer op circa €1.868 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pruisische Veldweg 254 zich tot de wijk Verspreide huizen Driene?

Pruisische Veldweg 254 is een vrijstaande woning van 385 m² in de wijk Verspreide huizen Driene. De buurt telt 102 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 110 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pruisische Veldweg 254?

Pruisische Veldweg 254 is een vrijstaande woning in Verspreide huizen Driene, gebouwd in 1949 (77 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Pruisische Veldweg 254 vergeleken met de buurt?

Pruisische Veldweg 254 heeft 385 m² woonoppervlakte en 1545 m³ inhoud. Het perceel is 3485 m². Met 12 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Verspreide huizen Driene ligt de gemiddelde woningwaarde op €719.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pruisische Veldweg 254 en wat betekent dat?

Pruisische Veldweg 254 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-12-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 34.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pruisische Veldweg 254?

Pruisische Veldweg 254 heeft 12 kamers waarvan 7 slaapkamers. Er zijn 4 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Driene?

De wijk Verspreide huizen Driene in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €719.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Driene?