Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1999
- Woonoppervlakte
- 179 m²
- Perceeloppervlakte
- 249 m²
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Wessex 39 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m², een perceel van 249 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €275.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wessex 39
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
1.6 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
0.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Weidedorp is €275.000. Dat komt neer op circa €1.536 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWessex 39 is een woonhuis van 179 m² in de wijk Weidedorp. De buurt telt 1.633 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.167 inwoners per km².
Wessex 39 is een woonhuis in Weidedorp, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Wessex 39 heeft 179 m² woonoppervlakte. Het perceel is 249 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Weidedorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €275.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Wessex 39 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.81 kg/jaar.
Wessex 39 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Weidedorp in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €275.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Wessex 39 in Weidedorp bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wessex 39: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.5 km.