Streetview Paul Krugerstraat 14 Hengelo

Paul Krugerstraat 14, 7551 GX Hengelo

100 m² Bouwjaar 1900 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Paul Krugerstraat 14 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m², een perceel van 116 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €343.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
100 m²
Perceeloppervlakte
116 m²
Inhoud
390 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Paul Krugerstraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paul Krugerstraat 14

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
239.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
288.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
18.6%
CO₂-emissie
49.52 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Hengelo

1045 Inwoners
550 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
584 Woningvoorraad
€343.000 Gem. woningwaarde Binnenstad-Oost
61% Koopwoningen
4.090 Inwoners per km²

Locatie van Paul Krugerstraat 14

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Paul Krugerstraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Paul Krugerstraat 14?

De prijsindicatie voor Paul Krugerstraat 14 ligt rond €110.000 tot €135.000. De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad-Oost is €343.000. Dat komt neer op circa €3.430 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paul Krugerstraat 14 zich tot de wijk Binnenstad-Oost?

Paul Krugerstraat 14 is een woonhuis van 100 m² in de wijk Binnenstad-Oost. De buurt telt 584 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.090 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paul Krugerstraat 14?

Paul Krugerstraat 14 is een woonhuis in Binnenstad-Oost, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Paul Krugerstraat 14 vergeleken met de buurt?

Paul Krugerstraat 14 heeft 100 m² woonoppervlakte en 390 m³ inhoud. Het perceel is 116 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Binnenstad-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €343.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paul Krugerstraat 14 en wat betekent dat?

Paul Krugerstraat 14 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-08-25. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.52 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Paul Krugerstraat 14?

Paul Krugerstraat 14 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad-Oost?

De wijk Binnenstad-Oost in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €343.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenstad-Oost?

Vanuit Paul Krugerstraat 14 in Binnenstad-Oost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2.8 km.