Streetview Tollensstraat 11 Hengelo

Tollensstraat 11, 7551 AX Hengelo

128 m² Bouwjaar 1900

Tollensstraat 11 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m² en een perceel van 280 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €231.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
280 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Tollensstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Hengelo

765 Inwoners
425 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
484 Woningvoorraad
€231.000 Gem. woningwaarde Binnenstad-West
55% Koopwoningen
4.022 Inwoners per km²

Locatie van Tollensstraat 11

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Tollensstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Tollensstraat 11?

De prijsindicatie voor Tollensstraat 11 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad-West is €231.000. Dat komt neer op circa €1.805 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tollensstraat 11 zich tot de wijk Binnenstad-West?

Tollensstraat 11 is een woonhuis van 128 m² in de wijk Binnenstad-West. De buurt telt 484 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.022 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tollensstraat 11?

Tollensstraat 11 is een woonhuis in Binnenstad-West, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Tollensstraat 11 vergeleken met de buurt?

Tollensstraat 11 heeft 128 m² woonoppervlakte. Het perceel is 280 m². In Binnenstad-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €231.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad-West?

De wijk Binnenstad-West in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €231.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenstad-West?

Vanuit Tollensstraat 11 in Binnenstad-West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Binnenstad-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Tollensstraat 11: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Binnenstad-West?

Recreatie nabij Binnenstad-West: restaurant (0.3 km), cafe (0.3 km).