Streetview Rozenstraat 35 Hengelo (Gld)

Rozenstraat 35, 7255 XS Hengelo (Gld)

192 m² Bouwjaar 1997 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Rozenstraat 35 is een woonhuis in Hengelo (Gld), gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m², een perceel van 645 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €344.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
192 m²
Perceeloppervlakte
645 m²
Inhoud
916 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Rozenstraat 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rozenstraat 35

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
123.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
188.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.6 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo (Gld)

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

10.7 km

Buurtinformatie in Hengelo (Gld)

4405 Inwoners
2000 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2112 Woningvoorraad
€344.000 Gem. woningwaarde Hengelo
63% Koopwoningen
2.793 Inwoners per km²

Locatie van Rozenstraat 35

Vergelijkbare woningen in Hengelo (Gld)

Veelgestelde vragen over Rozenstraat 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Rozenstraat 35?

De gemiddelde woningwaarde in Hengelo is €344.000. Dat komt neer op circa €1.792 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rozenstraat 35 zich tot de wijk Hengelo?

Rozenstraat 35 is een woonhuis van 192 m² in de wijk Hengelo. De buurt telt 2.112 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.793 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rozenstraat 35?

Rozenstraat 35 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Rozenstraat 35 vergeleken met de buurt?

Rozenstraat 35 heeft 192 m² woonoppervlakte en 916 m³ inhoud. Het perceel is 645 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Hengelo ligt de gemiddelde woningwaarde op €344.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rozenstraat 35 en wat betekent dat?

Rozenstraat 35 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-06-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rozenstraat 35?

Rozenstraat 35 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hengelo?

De wijk Hengelo in Hengelo (Gld) (Gelderland) kenmerkt zich door 4.405 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €344.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hengelo?

Vanuit Rozenstraat 35 in Hengelo bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 7 km, snelwegoprit op 0.7 km.