Woonboerderij, vrijstaande woning (bedrijfs- of dienstwoning) Reerinkweg 3 Hengelo (Gld)

Reerinkweg 3, 7255 MT Hengelo (Gld)

165 m² Bouwjaar 1934 7 kamers 6 slaapkamers Label D

Reerinkweg 3 is een woonboerderij, vrijstaande woning (bedrijfs- of dienstwoning) in Hengelo (Gld), gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m², een perceel van 36490 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €451.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Woonboerderij, vrijstaande woning (bedrijfs- of dienstwoning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
165 m²
Perceeloppervlakte
36490 m²
Inhoud
1000 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€805.000 tot €905.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Reerinkweg 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Reerinkweg 3

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
205.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
258.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.5%
CO₂-emissie
45.7 kg/m²

Garagecapaciteit
3 auto(s)

Bereikbaarheid in Hengelo (Gld)

Onderwijs

Basisschool

4.2 km
Dagelijks

Supermarkt

4.9 km
Gezondheid

Huisarts

4.9 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.4 km
Gezondheid

Apotheek

5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.7 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

4.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.9 km
Cultuur

Bioscoop

13.9 km

Buurtinformatie in Hengelo (Gld)

355 Inwoners
145 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
156 Woningvoorraad
€451.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Varssel
76% Koopwoningen
37 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Reerinkweg 3

Vergelijkbare woningen in Hengelo (Gld)

Veelgestelde vragen over Reerinkweg 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Reerinkweg 3?

De prijsindicatie voor Reerinkweg 3 ligt rond €805.000 tot €905.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Varssel is €451.000. Dat komt neer op circa €2.733 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Reerinkweg 3 zich tot de wijk Verspreide huizen Varssel?

Reerinkweg 3 is een woonboerderij, vrijstaande woning (bedrijfs- of dienstwoning) van 165 m² in de wijk Verspreide huizen Varssel. De buurt telt 156 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 37 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Reerinkweg 3?

Reerinkweg 3 is een woonboerderij, vrijstaande woning (bedrijfs- of dienstwoning) in Verspreide huizen Varssel, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Reerinkweg 3 vergeleken met de buurt?

Reerinkweg 3 heeft 165 m² woonoppervlakte en 1000 m³ inhoud. Het perceel is 36490 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Verspreide huizen Varssel ligt de gemiddelde woningwaarde op €451.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Reerinkweg 3 en wat betekent dat?

Reerinkweg 3 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-05-21. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 45.7 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Reerinkweg 3?

Reerinkweg 3 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Varssel?

De wijk Verspreide huizen Varssel in Hengelo (Gld) (Gelderland) kenmerkt zich door 355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €451.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Varssel?