Streetview Handwijzersdijk 1 Hengelo (Gld)

Handwijzersdijk 1, 7255 MJ Hengelo (Gld)

195 m² Bouwjaar 1970 Label A

Handwijzersdijk 1 is een woonhuis in Hengelo (Gld), gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 195 m² en een perceel van 4445 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €507.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
195 m²
Perceeloppervlakte
4445 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Handwijzersdijk 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Handwijzersdijk 1

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
113.88 kWh/m²
Primaire fossiele energie
154.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13%
CO₂-emissie
27.26 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo (Gld)

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.3 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

8.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.9 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

11.3 km

Buurtinformatie in Hengelo (Gld)

465 Inwoners
185 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
184 Woningvoorraad
€507.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Dunsborg
80% Koopwoningen
63 Inwoners per km²

Locatie van Handwijzersdijk 1

Vergelijkbare woningen in Hengelo (Gld)

Veelgestelde vragen over Handwijzersdijk 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Handwijzersdijk 1?

De prijsindicatie voor Handwijzersdijk 1 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Dunsborg is €507.000. Dat komt neer op circa €2.600 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Handwijzersdijk 1 zich tot de wijk Verspreide huizen Dunsborg?

Handwijzersdijk 1 is een woonhuis van 195 m² in de wijk Verspreide huizen Dunsborg. De buurt telt 184 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 63 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Handwijzersdijk 1?

Handwijzersdijk 1 is een woonhuis in Verspreide huizen Dunsborg, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Handwijzersdijk 1 vergeleken met de buurt?

Handwijzersdijk 1 heeft 195 m² woonoppervlakte. Het perceel is 4445 m². In Verspreide huizen Dunsborg ligt de gemiddelde woningwaarde op €507.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Handwijzersdijk 1 en wat betekent dat?

Handwijzersdijk 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.26 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Dunsborg?

De wijk Verspreide huizen Dunsborg in Hengelo (Gld) (Gelderland) kenmerkt zich door 465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €507.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Dunsborg?

Vanuit Handwijzersdijk 1 in Verspreide huizen Dunsborg bereik je: supermarkt op 2.3 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 8.2 km, snelwegoprit op 2.1 km.