Woonboerderij, 2-onder-1-kapwoning Lankhorsterstraat 6 Hengelo (Gld)

Lankhorsterstraat 6, 7255 LB Hengelo (Gld)

113 m² Bouwjaar 1854 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Lankhorsterstraat 6 is een woonboerderij, 2-onder-1-kapwoning in Hengelo (Gld), gebouwd in 1854. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m², een perceel van 4925 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €539.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Woonboerderij, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1854
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
4925 m²
Inhoud
422 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Buiten bebouwde kom, in bosrijke omgeving en landelijk gelegen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Lankhorsterstraat 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lankhorsterstraat 6

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
172.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
171.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
40.1%
CO₂-emissie
30.73 kg/m²

Basisschool

3 km
Dagelijks

Supermarkt

3.3 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

8.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.1 km
Gezondheid

Apotheek

3.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.4 km
Horeca

Restaurant

3.3 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

11.3 km

Buurtinformatie in Hengelo (Gld)

350 Inwoners
140 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
148 Woningvoorraad
€539.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Bekveld en Gooi
86% Koopwoningen
60 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lankhorsterstraat 6

Vergelijkbare woningen in Hengelo (Gld)

Veelgestelde vragen over Lankhorsterstraat 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Lankhorsterstraat 6?

De prijsindicatie voor Lankhorsterstraat 6 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Bekveld en Gooi is €539.000. Dat komt neer op circa €4.770 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lankhorsterstraat 6 zich tot de wijk Verspreide huizen Bekveld en Gooi?

Lankhorsterstraat 6 is een woonboerderij, 2-onder-1-kapwoning van 113 m² in de wijk Verspreide huizen Bekveld en Gooi. De buurt telt 148 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 60 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lankhorsterstraat 6?

Lankhorsterstraat 6 is een woonboerderij, 2-onder-1-kapwoning in Verspreide huizen Bekveld en Gooi, gebouwd in 1854 (172 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lankhorsterstraat 6 vergeleken met de buurt?

Lankhorsterstraat 6 heeft 113 m² woonoppervlakte en 422 m³ inhoud. Het perceel is 4925 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Verspreide huizen Bekveld en Gooi ligt de gemiddelde woningwaarde op €539.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lankhorsterstraat 6 en wat betekent dat?

Lankhorsterstraat 6 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-11-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lankhorsterstraat 6?

Lankhorsterstraat 6 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Bekveld en Gooi?

De wijk Verspreide huizen Bekveld en Gooi in Hengelo (Gld) (Gelderland) kenmerkt zich door 350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €539.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.