Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1972
- Woonoppervlakte
- 250 m²
- Perceeloppervlakte
- 2010 m²
Wichmondseweg 24 is een woonhuis in Hengelo (Gld), gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 250 m² en een perceel van 2010 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €527.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wichmondseweg 24
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
2 kmTreinstation
6.5 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
1.8 kmMiddelbare school
5.4 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
9.8 kmRestaurant
1.9 kmCafé
2 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
11.9 kmDe prijsindicatie voor Wichmondseweg 24 ligt rond €595.000 tot €695.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Hengelo en Noordink is €527.000. Dat komt neer op circa €2.108 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWichmondseweg 24 is een woonhuis van 250 m² in de wijk Verspreide huizen Hengelo en Noordink. De buurt telt 278 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 59 inwoners per km².
Wichmondseweg 24 is een woonhuis in Verspreide huizen Hengelo en Noordink, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Wichmondseweg 24 heeft 250 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2010 m². In Verspreide huizen Hengelo en Noordink ligt de gemiddelde woningwaarde op €527.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Hengelo en Noordink in Hengelo (Gld) (Gelderland) kenmerkt zich door 680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €527.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Wichmondseweg 24 in Verspreide huizen Hengelo en Noordink bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wichmondseweg 24: ziekenhuis op 9.8 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.8 km, middelbare school op 5.4 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Hengelo en Noordink: restaurant (1.9 km), cafe (2 km).
De prijsindicatie ligt rond €595.000 tot €695.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Hengelo en Noordink is €527.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.