Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1965
- Woonoppervlakte
- 253 m²
- Perceeloppervlakte
- 1473 m²
- Inhoud
- 878 m³
- Kamers
- 11
- Slaapkamers
- 5
Kastanjelaan 4 is een woonhuis in Hengelo (Gld), gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 253 m², een perceel van 1473 m² en 11 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €344.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kastanjelaan 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
7 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
5.9 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
9.6 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
10.7 kmDe prijsindicatie voor Kastanjelaan 4 ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Hengelo is €344.000. Dat komt neer op circa €1.360 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKastanjelaan 4 is een woonhuis van 253 m² in de wijk Hengelo. De buurt telt 2.112 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.793 inwoners per km².
Kastanjelaan 4 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Kastanjelaan 4 heeft 253 m² woonoppervlakte en 878 m³ inhoud. Het perceel is 1473 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Hengelo ligt de gemiddelde woningwaarde op €344.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kastanjelaan 4 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-12-18. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Kastanjelaan 4 heeft 11 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Hengelo in Hengelo (Gld) (Gelderland) kenmerkt zich door 4.405 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €344.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Kastanjelaan 4 in Hengelo bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 7 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kastanjelaan 4: ziekenhuis op 9.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 5.9 km.