Vrijstaande woning Hummeloseweg 16 Hengelo (Gld)

Hummeloseweg 16, 7255 AH Hengelo (Gld)

108 m² Bouwjaar 1968 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Hummeloseweg 16 is een vrijstaande woning in Hengelo (Gld), gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 483 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €344.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
483 m²
Inhoud
447 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Hummeloseweg 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hummeloseweg 16

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
237.59 kWh/m²
Primaire fossiele energie
348.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
64.1 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hengelo (Gld)

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

10.7 km

Buurtinformatie in Hengelo (Gld)

4405 Inwoners
2000 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2112 Woningvoorraad
€344.000 Gem. woningwaarde Hengelo
63% Koopwoningen
2.793 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hummeloseweg 16

Vergelijkbare woningen in Hengelo (Gld)

Veelgestelde vragen over Hummeloseweg 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Hummeloseweg 16?

De prijsindicatie voor Hummeloseweg 16 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Hengelo is €344.000. Dat komt neer op circa €3.185 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hummeloseweg 16 zich tot de wijk Hengelo?

Hummeloseweg 16 is een vrijstaande woning van 108 m² in de wijk Hengelo. De buurt telt 2.112 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.793 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hummeloseweg 16?

Hummeloseweg 16 is een vrijstaande woning in Hengelo, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hummeloseweg 16 vergeleken met de buurt?

Hummeloseweg 16 heeft 108 m² woonoppervlakte en 447 m³ inhoud. Het perceel is 483 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Hengelo ligt de gemiddelde woningwaarde op €344.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hummeloseweg 16 en wat betekent dat?

Hummeloseweg 16 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-08-14. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 64.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hummeloseweg 16?

Hummeloseweg 16 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Hengelo?

De wijk Hengelo in Hengelo (Gld) (Gelderland) kenmerkt zich door 4.405 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €344.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hengelo?

Vanuit Hummeloseweg 16 in Hengelo bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 7 km, snelwegoprit op 0.7 km.