Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Perzikengaarde 18 Hendrik-Ido-Ambacht

Perzikengaarde 18, 3344 DB Hendrik-Ido-Ambacht

199 m² Bouwjaar 2018 7 kamers 5 slaapkamers Label A+++

Perzikengaarde 18 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Hendrik-Ido-Ambacht, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 199 m², een perceel van 499 m² en 7 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €461.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
199 m²
Perceeloppervlakte
499 m²
Inhoud
752 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€860.000 tot €960.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Perzikengaarde 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Perzikengaarde 18

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
74.59 kWh/m²
Primaire fossiele energie
39.09 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
72%
CO₂-emissie
9.17 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Warmtepomp
Isolatie
Dubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (226.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Hendrik-Ido-Ambacht

7670 Inwoners
2805 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
2864 Woningvoorraad
€461.000 Gem. woningwaarde Volgerlanden-West
72% Koopwoningen
7.018 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Perzikengaarde 18

Vergelijkbare woningen in Hendrik-Ido-Ambacht

Veelgestelde vragen over Perzikengaarde 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Perzikengaarde 18?

De prijsindicatie voor Perzikengaarde 18 ligt rond €860.000 tot €960.000. De gemiddelde woningwaarde in Volgerlanden-West is €461.000. Dat komt neer op circa €2.317 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Perzikengaarde 18 zich tot de wijk Volgerlanden-West?

Perzikengaarde 18 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 199 m² in de wijk Volgerlanden-West. De buurt telt 2.864 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.018 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Perzikengaarde 18?

Perzikengaarde 18 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Volgerlanden-West, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Perzikengaarde 18 vergeleken met de buurt?

Perzikengaarde 18 heeft 199 m² woonoppervlakte en 752 m³ inhoud. Het perceel is 499 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Volgerlanden-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €461.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Perzikengaarde 18 en wat betekent dat?

Perzikengaarde 18 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-11-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 9.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Perzikengaarde 18?

Perzikengaarde 18 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 226 m².

Hoe is de woningmarkt in Volgerlanden-West?

De wijk Volgerlanden-West in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €461.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Volgerlanden-West?