Streetview Zilverreiger 49 Hendrik-Ido-Ambacht

Zilverreiger 49, 3341 BW Hendrik-Ido-Ambacht

307 m² Bouwjaar 2013

Zilverreiger 49 is een woonhuis in Hendrik-Ido-Ambacht, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 307 m² en een perceel van 860 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €503.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
307 m²
Perceeloppervlakte
860 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Zilverreiger 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hendrik-Ido-Ambacht

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Hendrik-Ido-Ambacht

4670 Inwoners
1610 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
1656 Woningvoorraad
€503.000 Gem. woningwaarde Volgerlanden-Oost
74% Koopwoningen
4.176 Inwoners per km²

Locatie van Zilverreiger 49

Vergelijkbare woningen in Hendrik-Ido-Ambacht

Veelgestelde vragen over Zilverreiger 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Zilverreiger 49?

De gemiddelde woningwaarde in Volgerlanden-Oost is €503.000. Dat komt neer op circa €1.638 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zilverreiger 49 zich tot de wijk Volgerlanden-Oost?

Zilverreiger 49 is een woonhuis van 307 m² in de wijk Volgerlanden-Oost. De buurt telt 1.656 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.176 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zilverreiger 49?

Zilverreiger 49 is een woonhuis in Volgerlanden-Oost, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zilverreiger 49 vergeleken met de buurt?

Zilverreiger 49 heeft 307 m² woonoppervlakte. Het perceel is 860 m². In Volgerlanden-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €503.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Volgerlanden-Oost?

De wijk Volgerlanden-Oost in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €503.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Volgerlanden-Oost?

Vanuit Zilverreiger 49 in Volgerlanden-Oost bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Volgerlanden-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Zilverreiger 49: ziekenhuis op 5.2 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Volgerlanden-Oost?

Recreatie nabij Volgerlanden-Oost: restaurant (0.9 km), cafe (1.9 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Zilverreiger 49?