Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1963
- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 9089 m²
Nieuwkuikseweg 36 is een woonhuis in Helvoirt, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m² en een perceel van 9089 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €666.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwkuikseweg 36
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.5 kmSupermarkt
3.2 kmHuisarts
3.1 kmTreinstation
7.4 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
2.5 kmMiddelbare school
5.7 kmApotheek
3 kmZiekenhuis
8.3 kmRestaurant
1.3 kmCafé
3.3 kmBibliotheek
6.8 kmBioscoop
9.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspr huizen Helvoirtse Heide is €666.000. Dat komt neer op circa €5.415 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwkuikseweg 36 is een woonhuis van 123 m² in de wijk Verspr huizen Helvoirtse Heide. De buurt telt 77 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13 inwoners per km².
Nieuwkuikseweg 36 is een woonhuis in Verspr huizen Helvoirtse Heide, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Nieuwkuikseweg 36 heeft 123 m² woonoppervlakte. Het perceel is 9089 m². In Verspr huizen Helvoirtse Heide ligt de gemiddelde woningwaarde op €666.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspr huizen Helvoirtse Heide in Helvoirt (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €666.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Nieuwkuikseweg 36 in Verspr huizen Helvoirtse Heide bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 2.5 km, huisarts op 3.1 km, treinstation op 7.4 km, snelwegoprit op 3.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwkuikseweg 36: ziekenhuis op 8.3 km, apotheek op 3 km, kinderdagverblijf op 2.5 km, middelbare school op 5.7 km.
Recreatie nabij Verspr huizen Helvoirtse Heide: restaurant (1.3 km), cafe (3.3 km).
Een woningrapport voor Nieuwkuikseweg 36 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspr huizen Helvoirtse Heide. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1963, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.