Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1991
- Woonoppervlakte
- 214 m²
- Perceeloppervlakte
- 1874 m²
Arcenlaan 9 is een woonhuis in Helmond, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m² en een perceel van 1874 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €494.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Arcenlaan 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
3.6 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
1.9 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
4.2 kmDe prijsindicatie voor Arcenlaan 9 ligt rond €750.000 tot €850.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Dierdonk is €494.000. Dat komt neer op circa €2.308 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenArcenlaan 9 is een woonhuis van 214 m² in de wijk Kern Dierdonk. De buurt telt 1.696 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.351 inwoners per km².
Arcenlaan 9 is een woonhuis in Kern Dierdonk, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Arcenlaan 9 heeft 214 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1874 m². In Kern Dierdonk ligt de gemiddelde woningwaarde op €494.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Arcenlaan 9 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-11-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.92 kg/jaar.
De wijk Kern Dierdonk in Helmond (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.815 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €494.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Arcenlaan 9 in Kern Dierdonk bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Arcenlaan 9: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2 km.
Recreatie nabij Kern Dierdonk: restaurant (1.9 km), cafe (2.5 km).