Streetview Vliehorstweide 16 Helmond

Vliehorstweide 16, 5709 MD Helmond

257 m² Bouwjaar 1995 Label APLUS

Vliehorstweide 16 is een woonhuis in Helmond, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 257 m² en een perceel van 651 m². Het energielabel is APLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €494.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
257 m²
Perceeloppervlakte
651 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Vliehorstweide 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vliehorstweide 16

Energielabel

Energieklasse
APLUS

Bereikbaarheid in Helmond

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Helmond

4815 Inwoners
1725 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
1696 Woningvoorraad
€494.000 Gem. woningwaarde Kern Dierdonk
97% Koopwoningen
3.351 Inwoners per km²

Locatie van Vliehorstweide 16

Vergelijkbare woningen in Helmond

Veelgestelde vragen over Vliehorstweide 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Vliehorstweide 16?

De gemiddelde woningwaarde in Kern Dierdonk is €494.000. Dat komt neer op circa €1.922 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vliehorstweide 16 zich tot de wijk Kern Dierdonk?

Vliehorstweide 16 is een woonhuis van 257 m² in de wijk Kern Dierdonk. De buurt telt 1.696 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.351 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vliehorstweide 16?

Vliehorstweide 16 is een woonhuis in Kern Dierdonk, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Vliehorstweide 16 vergeleken met de buurt?

Vliehorstweide 16 heeft 257 m² woonoppervlakte. Het perceel is 651 m². In Kern Dierdonk ligt de gemiddelde woningwaarde op €494.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vliehorstweide 16 en wat betekent dat?

Vliehorstweide 16 heeft energielabel APLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de woningmarkt in Kern Dierdonk?

De wijk Kern Dierdonk in Helmond (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.815 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €494.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Dierdonk?

Vanuit Vliehorstweide 16 in Kern Dierdonk bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kern Dierdonk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vliehorstweide 16: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2 km.