Eengezinswoning, tussenwoning Sallandhof 38 Helmond

Sallandhof 38, 5709 LA Helmond

92 m² Bouwjaar 1984 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Sallandhof 38 is een eengezinswoning, tussenwoning in Helmond, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m², een perceel van 167 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €262.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
92 m²
Perceeloppervlakte
167 m²
Inhoud
349 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Sallandhof 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sallandhof 38

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Helmond

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Helmond

4855 Inwoners
2150 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2074 Woningvoorraad
€262.000 Gem. woningwaarde Rijpelberg-West
67% Koopwoningen
5.607 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sallandhof 38

Vergelijkbare woningen in Helmond

Veelgestelde vragen over Sallandhof 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Sallandhof 38?

De prijsindicatie voor Sallandhof 38 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijpelberg-West is €262.000. Dat komt neer op circa €2.848 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sallandhof 38 zich tot de wijk Rijpelberg-West?

Sallandhof 38 is een eengezinswoning, tussenwoning van 92 m² in de wijk Rijpelberg-West. De buurt telt 2.074 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.607 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sallandhof 38?

Sallandhof 38 is een eengezinswoning, tussenwoning in Rijpelberg-West, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Sallandhof 38 vergeleken met de buurt?

Sallandhof 38 heeft 92 m² woonoppervlakte en 349 m³ inhoud. Het perceel is 167 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Rijpelberg-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €262.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sallandhof 38 en wat betekent dat?

Sallandhof 38 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-04-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sallandhof 38?

Sallandhof 38 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Rijpelberg-West?

De wijk Rijpelberg-West in Helmond (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €262.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijpelberg-West?

Vanuit Sallandhof 38 in Rijpelberg-West bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.9 km.