Benedenwoning Hollandhof 13 Helmond

Hollandhof 13, 5709 DE Helmond

62 m² Bouwjaar 1982 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Hollandhof 13 is een benedenwoning in Helmond, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €260.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
62 m²
Inhoud
205 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€250.000 tot €300.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Hollandhof 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hollandhof 13

Tuin
Ja (66.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.3 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Helmond

3235 Inwoners
1525 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1389 Woningvoorraad
€260.000 Gem. woningwaarde Rijpelberg-Oost
70% Koopwoningen
5.498 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hollandhof 13

Vergelijkbare woningen in Helmond

Veelgestelde vragen over Hollandhof 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Hollandhof 13?

De prijsindicatie voor Hollandhof 13 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijpelberg-Oost is €260.000. Dat komt neer op circa €4.194 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hollandhof 13 zich tot de wijk Rijpelberg-Oost?

Hollandhof 13 is een benedenwoning van 62 m² in de wijk Rijpelberg-Oost. De buurt telt 1.389 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.498 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hollandhof 13?

Hollandhof 13 is een benedenwoning in Rijpelberg-Oost, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hollandhof 13 vergeleken met de buurt?

Hollandhof 13 heeft 62 m² woonoppervlakte en 205 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Rijpelberg-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €260.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hollandhof 13 en wat betekent dat?

Hollandhof 13 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Hollandhof 13?

Hollandhof 13 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 66 m².

Hoe is de woningmarkt in Rijpelberg-Oost?

De wijk Rijpelberg-Oost in Helmond (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €260.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijpelberg-Oost?

Vanuit Hollandhof 13 in Rijpelberg-Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.3 km.