Woningdetails
- Type
- Vrijstaande woning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 2007
- Woonoppervlakte
- 255 m²
- Inhoud
- 500 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Zeepsehoeve 35 is een vrijstaande woning in Helmond, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 255 m² en 5 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €525.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zeepsehoeve 35
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
5.2 kmRestaurant
1 kmCafé
2.9 kmBibliotheek
3.4 kmBioscoop
4.9 kmFantastisch gesitueerde vrijstaande villa gelegen op een mooie en groene locatie aan de bosrand van de wijk Brandevoort.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Stepekolk is €525.000. Dat komt neer op circa €2.059 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZeepsehoeve 35 is een vrijstaande woning van 255 m² in de wijk Stepekolk. De buurt telt 1.298 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.971 inwoners per km².
Zeepsehoeve 35 is een vrijstaande woning in Stepekolk, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Zeepsehoeve 35 heeft 255 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 51 m² per kamer. In Stepekolk ligt de gemiddelde woningwaarde op €525.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zeepsehoeve 35 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Zeepsehoeve 35 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Stepekolk in Helmond (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €525.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Zeepsehoeve 35 in Stepekolk bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zeepsehoeve 35: ziekenhuis op 5.2 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2 km.