Streetview Laathoeve 44 Helmond

Laathoeve 44, 5708 SK Helmond

225 m² Bouwjaar 2020 7 kamers 4 slaapkamers Label A++

Laathoeve 44 is een woonhuis in Helmond, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 225 m², een perceel van 546 m² en 7 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €525.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
225 m²
Perceeloppervlakte
546 m²
Inhoud
817 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Laathoeve 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laathoeve 44

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
90.73 kWh/m²
Primaire fossiele energie
56.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
57.4%
CO₂-emissie
13.26 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Helmond

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Helmond

3785 Inwoners
1315 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
1298 Woningvoorraad
€525.000 Gem. woningwaarde Stepekolk
76% Koopwoningen
3.971 Inwoners per km²

Locatie van Laathoeve 44

Vergelijkbare woningen in Helmond

Veelgestelde vragen over Laathoeve 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Laathoeve 44?

De gemiddelde woningwaarde in Stepekolk is €525.000. Dat komt neer op circa €2.333 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laathoeve 44 zich tot de wijk Stepekolk?

Laathoeve 44 is een woonhuis van 225 m² in de wijk Stepekolk. De buurt telt 1.298 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.971 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laathoeve 44?

Laathoeve 44 is een woonhuis in Stepekolk, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Laathoeve 44 vergeleken met de buurt?

Laathoeve 44 heeft 225 m² woonoppervlakte en 817 m³ inhoud. Het perceel is 546 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Stepekolk ligt de gemiddelde woningwaarde op €525.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laathoeve 44 en wat betekent dat?

Laathoeve 44 heeft energielabel A++. Geldig tot 2032-11-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 13.26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Laathoeve 44?

Laathoeve 44 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Stepekolk?

De wijk Stepekolk in Helmond (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €525.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stepekolk?

Vanuit Laathoeve 44 in Stepekolk bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.