Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1962
- Woonoppervlakte
- 346 m²
- Perceeloppervlakte
- 1550 m²
- Inhoud
- 1800 m³
- Kamers
- 11
- Slaapkamers
- 4
President Rooseveltlaan 20 is een woonhuis in Helmond, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 346 m², een perceel van 1550 m² en 11 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €481.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor President Rooseveltlaan 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
0.8 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
1.2 kmDe prijsindicatie voor President Rooseveltlaan 20 ligt rond €945.000 tot €1.195.000. De gemiddelde woningwaarde in Oranjebuurt is €481.000. Dat komt neer op circa €1.390 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPresident Rooseveltlaan 20 is een woonhuis van 346 m² in de wijk Oranjebuurt. De buurt telt 638 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.549 inwoners per km².
President Rooseveltlaan 20 is een woonhuis in Oranjebuurt, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
President Rooseveltlaan 20 heeft 346 m² woonoppervlakte en 1800 m³ inhoud. Het perceel is 1550 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Oranjebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €481.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
President Rooseveltlaan 20 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-07-15. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
President Rooseveltlaan 20 heeft 11 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Oranjebuurt in Helmond (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €481.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit President Rooseveltlaan 20 in Oranjebuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 3 km.