Streetview Pastoor Verbraeckenstraat 1 Helmond

Pastoor Verbraeckenstraat 1, 5706 TZ Helmond

242 m² Bouwjaar 1960 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Pastoor Verbraeckenstraat 1 is een woonhuis in Helmond, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 242 m², een perceel van 491 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €289.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
242 m²
Perceeloppervlakte
491 m²
Inhoud
822 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Pastoor Verbraeckenstraat 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pastoor Verbraeckenstraat 1

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
91.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
130.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
24.25 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Helmond

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Helmond

3635 Inwoners
1630 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1714 Woningvoorraad
€289.000 Gem. woningwaarde 't Hout-Centrum
55% Koopwoningen
4.539 Inwoners per km²

Locatie van Pastoor Verbraeckenstraat 1

Vergelijkbare woningen in Helmond

Veelgestelde vragen over Pastoor Verbraeckenstraat 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Pastoor Verbraeckenstraat 1?

De gemiddelde woningwaarde in 't Hout-Centrum is €289.000. Dat komt neer op circa €1.194 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pastoor Verbraeckenstraat 1 zich tot de wijk 't Hout-Centrum?

Pastoor Verbraeckenstraat 1 is een woonhuis van 242 m² in de wijk 't Hout-Centrum. De buurt telt 1.714 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.539 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pastoor Verbraeckenstraat 1?

Pastoor Verbraeckenstraat 1 is een woonhuis in 't Hout-Centrum, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Pastoor Verbraeckenstraat 1 vergeleken met de buurt?

Pastoor Verbraeckenstraat 1 heeft 242 m² woonoppervlakte en 822 m³ inhoud. Het perceel is 491 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In 't Hout-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €289.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pastoor Verbraeckenstraat 1 en wat betekent dat?

Pastoor Verbraeckenstraat 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-02-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.25 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pastoor Verbraeckenstraat 1?

Pastoor Verbraeckenstraat 1 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in 't Hout-Centrum?

De wijk 't Hout-Centrum in Helmond (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €289.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Hout-Centrum?