Streetview Burgemeester van Houtlaan 178 Helmond

Burgemeester van Houtlaan 178, 5701 GM Helmond

126 m² Bouwjaar 1940 Label E

Burgemeester van Houtlaan 178 is een woonhuis in Helmond, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m² en een perceel van 270 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €210.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1940
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
270 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester van Houtlaan 178

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester van Houtlaan 178

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
247.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
307.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.7%
CO₂-emissie
54.75 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Helmond

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Helmond

2560 Inwoners
1300 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1239 Woningvoorraad
€210.000 Gem. woningwaarde Beisterveld
26% Koopwoningen
5.593 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester van Houtlaan 178

Vergelijkbare woningen in Helmond

Veelgestelde vragen over Burgemeester van Houtlaan 178

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester van Houtlaan 178?

De gemiddelde woningwaarde in Beisterveld is €210.000. Dat komt neer op circa €1.667 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester van Houtlaan 178 zich tot de wijk Beisterveld?

Burgemeester van Houtlaan 178 is een woonhuis van 126 m² in de wijk Beisterveld. De buurt telt 1.239 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.593 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester van Houtlaan 178?

Burgemeester van Houtlaan 178 is een woonhuis in Beisterveld, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester van Houtlaan 178 vergeleken met de buurt?

Burgemeester van Houtlaan 178 heeft 126 m² woonoppervlakte. Het perceel is 270 m². In Beisterveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €210.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester van Houtlaan 178 en wat betekent dat?

Burgemeester van Houtlaan 178 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-08-09. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 54.75 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Beisterveld?

De wijk Beisterveld in Helmond (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.560 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €210.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beisterveld?

Vanuit Burgemeester van Houtlaan 178 in Beisterveld bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 2.5 km.