Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2019
- Woonoppervlakte
- 219 m²
Kanaalweg Oostzijde 146 A is een woonhuis in Hellevoetsluis, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 219 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kanaalweg Oostzijde 146 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
28.2 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
3.4 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
1.1 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
3.2 kmBioscoop
2.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Koele Nacht is €244.000. Dat komt neer op circa €1.114 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKanaalweg Oostzijde 146 A is een woonhuis van 219 m² in de wijk Koele Nacht. De buurt telt 1.199 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.463 inwoners per km².
Kanaalweg Oostzijde 146 A is een woonhuis in Koele Nacht, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Kanaalweg Oostzijde 146 A heeft 219 m² woonoppervlakte. In Koele Nacht ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Koele Nacht in Hellevoetsluis (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.640 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Kanaalweg Oostzijde 146 A in Koele Nacht bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 28.2 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kanaalweg Oostzijde 146 A: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 3.4 km.
Recreatie nabij Koele Nacht: restaurant (1.1 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor Kanaalweg Oostzijde 146 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Koele Nacht. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2019, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.