Eengezinswoning, vrijstaande woning Nieuwe Zeedijk 1 K017 Hellevoetsluis

Nieuwe Zeedijk 1 K017, 3221 LZ Hellevoetsluis

151 m² Bouwjaar 2002 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Nieuwe Zeedijk 1 K017 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Hellevoetsluis, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 366 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €287.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
366 m²
Inhoud
634 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Daktype
Zadeldak
Ligging
In recreatiepark

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Zeedijk 1 K017

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwe Zeedijk 1 K017

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
128.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
184.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.31 kg/m²

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

30.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Hellevoetsluis

50 Inwoners
25 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
30 Woningvoorraad
€287.000 Gem. woningwaarde Heliushaven
37% Koopwoningen
215 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwe Zeedijk 1 K017

Vergelijkbare woningen in Hellevoetsluis

Veelgestelde vragen over Nieuwe Zeedijk 1 K017

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe Zeedijk 1 K017?

De prijsindicatie voor Nieuwe Zeedijk 1 K017 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Heliushaven is €287.000. Dat komt neer op circa €1.901 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe Zeedijk 1 K017 zich tot de wijk Heliushaven?

Nieuwe Zeedijk 1 K017 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 151 m² in de wijk Heliushaven. De buurt telt 30 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 215 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe Zeedijk 1 K017?

Nieuwe Zeedijk 1 K017 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Heliushaven, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Nieuwe Zeedijk 1 K017 vergeleken met de buurt?

Nieuwe Zeedijk 1 K017 heeft 151 m² woonoppervlakte en 634 m³ inhoud. Het perceel is 366 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Heliushaven ligt de gemiddelde woningwaarde op €287.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwe Zeedijk 1 K017 en wat betekent dat?

Nieuwe Zeedijk 1 K017 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-03-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.31 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwe Zeedijk 1 K017?

Nieuwe Zeedijk 1 K017 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Heliushaven?

De wijk Heliushaven in Hellevoetsluis (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 50 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €287.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heliushaven?