Streetview Zuidelijke Kanaaldijk 15 Hellendoorn

Zuidelijke Kanaaldijk 15, 7447 SV Hellendoorn

109 m² Bouwjaar 2004

Zuidelijke Kanaaldijk 15 is een woonhuis in Hellendoorn, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m² en een perceel van 5803 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €539.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
109 m²
Perceeloppervlakte
5803 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Zuidelijke Kanaaldijk 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hellendoorn

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

4.1 km
Gezondheid

Huisarts

4.5 km
Vervoer

Treinstation

6.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.6 km
Gezondheid

Apotheek

4.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.2 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

17.6 km

Buurtinformatie in Hellendoorn

535 Inwoners
180 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
180 Woningvoorraad
€539.000 Gem. woningwaarde Marle
86% Koopwoningen
44 Inwoners per km²

Locatie van Zuidelijke Kanaaldijk 15

Vergelijkbare woningen in Hellendoorn

Veelgestelde vragen over Zuidelijke Kanaaldijk 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Zuidelijke Kanaaldijk 15?

De gemiddelde woningwaarde in Marle is €539.000. Dat komt neer op circa €4.945 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zuidelijke Kanaaldijk 15 zich tot de wijk Marle?

Zuidelijke Kanaaldijk 15 is een woonhuis van 109 m² in de wijk Marle. De buurt telt 180 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 44 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zuidelijke Kanaaldijk 15?

Zuidelijke Kanaaldijk 15 is een woonhuis in Marle, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Zuidelijke Kanaaldijk 15 vergeleken met de buurt?

Zuidelijke Kanaaldijk 15 heeft 109 m² woonoppervlakte. Het perceel is 5803 m². In Marle ligt de gemiddelde woningwaarde op €539.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Marle?

De wijk Marle in Hellendoorn (Overijssel) kenmerkt zich door 535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €539.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Marle?

Vanuit Zuidelijke Kanaaldijk 15 in Marle bereik je: supermarkt op 4.1 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 4.5 km, treinstation op 6.9 km, snelwegoprit op 3.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Marle?

Zorg en onderwijs in de buurt van Zuidelijke Kanaaldijk 15: ziekenhuis op 11.2 km, apotheek op 4.5 km, kinderdagverblijf op 3.9 km, middelbare school op 7.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Marle?

Recreatie nabij Marle: restaurant (1.6 km), cafe (4.1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Zuidelijke Kanaaldijk 15?