Bungalow, vrijstaande woning Stelleplas 223 Heinkenszand

Stelleplas 223, 4451 RN Heinkenszand

40 m² Bouwjaar 2022 3 kamers 2 slaapkamers Label NIET VERPLICHT

Stelleplas 223 is een bungalow, vrijstaande woning in Heinkenszand, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 40 m², een perceel van 190 m² en 3 kamers. Het energielabel is NIET VERPLICHT. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €437.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
40 m²
Perceeloppervlakte
190 m²
Inhoud
112 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€135.000 tot €160.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan park en in recreatiepark

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Stelleplas 223

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stelleplas 223

Energielabel

Energieklasse
NIET VERPLICHT
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gemeubileerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (78.0 m²)

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

9.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.8 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.5 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

3.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

7.9 km

Buurtinformatie in Heinkenszand

480 Inwoners
205 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
155 Woningvoorraad
€437.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Heinkenszand
94% Koopwoningen
47 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stelleplas 223

Vergelijkbare woningen in Heinkenszand

Veelgestelde vragen over Stelleplas 223

Wat is de geschatte woningwaarde van Stelleplas 223?

De prijsindicatie voor Stelleplas 223 ligt rond €135.000 tot €160.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Heinkenszand is €437.000. Dat komt neer op circa €10.925 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stelleplas 223 zich tot de wijk Buitengebied Heinkenszand?

Stelleplas 223 is een bungalow, vrijstaande woning van 40 m² in de wijk Buitengebied Heinkenszand. De buurt telt 155 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 47 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stelleplas 223?

Stelleplas 223 is een bungalow, vrijstaande woning in Buitengebied Heinkenszand, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Stelleplas 223 vergeleken met de buurt?

Stelleplas 223 heeft 40 m² woonoppervlakte en 112 m³ inhoud. Het perceel is 190 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 13 m² per kamer. In Buitengebied Heinkenszand ligt de gemiddelde woningwaarde op €437.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stelleplas 223 en wat betekent dat?

Stelleplas 223 heeft energielabel NIET VERPLICHT. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Stelleplas 223?

Stelleplas 223 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 78 m².

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Heinkenszand?

De wijk Buitengebied Heinkenszand in Heinkenszand (Zeeland) kenmerkt zich door 480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €437.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Heinkenszand?

Vanuit Stelleplas 223 in Buitengebied Heinkenszand bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2 km, treinstation op 9.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.