Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1968
- Woonoppervlakte
- 199 m²
- Perceeloppervlakte
- 3560 m²
- Inhoud
- 1180 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 2
Plattendijk 10 is een woonhuis in Heinkenszand, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 199 m², een perceel van 3560 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €437.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Plattendijk 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2 kmSupermarkt
2.2 kmHuisarts
2 kmTreinstation
9.6 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
2 kmMiddelbare school
8.8 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
9.5 kmRestaurant
1.4 kmCafé
3.8 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
7.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Heinkenszand is €437.000. Dat komt neer op circa €2.196 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPlattendijk 10 is een woonhuis van 199 m² in de wijk Buitengebied Heinkenszand. De buurt telt 155 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 47 inwoners per km².
Plattendijk 10 is een woonhuis in Buitengebied Heinkenszand, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Plattendijk 10 heeft 199 m² woonoppervlakte en 1180 m³ inhoud. Het perceel is 3560 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Buitengebied Heinkenszand ligt de gemiddelde woningwaarde op €437.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Plattendijk 10 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-10-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Plattendijk 10 heeft 5 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Buitengebied Heinkenszand in Heinkenszand (Zeeland) kenmerkt zich door 480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €437.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Plattendijk 10 in Buitengebied Heinkenszand bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2 km, treinstation op 9.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.