Streetview Westerstraat 45 Heinkenszand

Westerstraat 45, 4451 BP Heinkenszand

253 m² Bouwjaar 1905

Westerstraat 45 is een woonhuis in Heinkenszand, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 253 m² en een perceel van 875 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €312.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
253 m²
Perceeloppervlakte
875 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Westerstraat 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Heinkenszand

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

8.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

4.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

6.7 km

Buurtinformatie in Heinkenszand

5075 Inwoners
2235 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2296 Woningvoorraad
€312.000 Gem. woningwaarde Kern Heinkenszand
70% Koopwoningen
2.650 Inwoners per km²

Locatie van Westerstraat 45

Vergelijkbare woningen in Heinkenszand

Veelgestelde vragen over Westerstraat 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Westerstraat 45?

De gemiddelde woningwaarde in Kern Heinkenszand is €312.000. Dat komt neer op circa €1.233 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westerstraat 45 zich tot de wijk Kern Heinkenszand?

Westerstraat 45 is een woonhuis van 253 m² in de wijk Kern Heinkenszand. De buurt telt 2.296 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.650 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westerstraat 45?

Westerstraat 45 is een woonhuis in Kern Heinkenszand, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Westerstraat 45 vergeleken met de buurt?

Westerstraat 45 heeft 253 m² woonoppervlakte. Het perceel is 875 m². In Kern Heinkenszand ligt de gemiddelde woningwaarde op €312.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Kern Heinkenszand?

De wijk Kern Heinkenszand in Heinkenszand (Zeeland) kenmerkt zich door 5.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €312.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Heinkenszand?

Vanuit Westerstraat 45 in Kern Heinkenszand bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 8.5 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kern Heinkenszand?

Zorg en onderwijs in de buurt van Westerstraat 45: ziekenhuis op 8.5 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 7.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kern Heinkenszand?

Recreatie nabij Kern Heinkenszand: restaurant (0.7 km), cafe (4.5 km).