Vrijstaande woning Laan van Barbestein 14 Heinkenszand

Laan van Barbestein 14, 4451 AH Heinkenszand

205 m² Bouwjaar 1973 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Laan van Barbestein 14 is een vrijstaande woning in Heinkenszand, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 205 m², een perceel van 464 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €312.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
205 m²
Perceeloppervlakte
464 m²
Inhoud
765 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Laan van Barbestein 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laan van Barbestein 14

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
186.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
217.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.4%
CO₂-emissie
38.87 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heinkenszand

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

8.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

4.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

6.7 km

Buurtinformatie in Heinkenszand

5075 Inwoners
2235 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2296 Woningvoorraad
€312.000 Gem. woningwaarde Kern Heinkenszand
70% Koopwoningen
2.650 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Laan van Barbestein 14

Vergelijkbare woningen in Heinkenszand

Veelgestelde vragen over Laan van Barbestein 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Laan van Barbestein 14?

De prijsindicatie voor Laan van Barbestein 14 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Heinkenszand is €312.000. Dat komt neer op circa €1.522 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laan van Barbestein 14 zich tot de wijk Kern Heinkenszand?

Laan van Barbestein 14 is een vrijstaande woning van 205 m² in de wijk Kern Heinkenszand. De buurt telt 2.296 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.650 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laan van Barbestein 14?

Laan van Barbestein 14 is een vrijstaande woning in Kern Heinkenszand, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Laan van Barbestein 14 vergeleken met de buurt?

Laan van Barbestein 14 heeft 205 m² woonoppervlakte en 765 m³ inhoud. Het perceel is 464 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Kern Heinkenszand ligt de gemiddelde woningwaarde op €312.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laan van Barbestein 14 en wat betekent dat?

Laan van Barbestein 14 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-02-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Laan van Barbestein 14?

Laan van Barbestein 14 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kern Heinkenszand?

De wijk Kern Heinkenszand in Heinkenszand (Zeeland) kenmerkt zich door 5.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €312.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Heinkenszand?