Streetview Nijverheidsweg 32 Heinenoord

Nijverheidsweg 32, 3274 KJ Heinenoord

135 m² Bouwjaar 1995 Label C

Nijverheidsweg 32 is een woonhuis in Heinenoord, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m² en een perceel van 309 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €467.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
309 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Nijverheidsweg 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nijverheidsweg 32

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Heinenoord

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

3.9 km
Vervoer

Treinstation

10.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.9 km
Gezondheid

Apotheek

3.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

13.3 km

Buurtinformatie in Heinenoord

55 Inwoners
25 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
25 Woningvoorraad
€467.000 Gem. woningwaarde Heinenoord Bedrijvenpark Hoeksche Waard
64% Koopwoningen
74 Inwoners per km²

Locatie van Nijverheidsweg 32

Vergelijkbare woningen in Heinenoord

Veelgestelde vragen over Nijverheidsweg 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Nijverheidsweg 32?

De gemiddelde woningwaarde in Heinenoord Bedrijvenpark Hoeksche Waard is €467.000. Dat komt neer op circa €3.459 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nijverheidsweg 32 zich tot de wijk Heinenoord Bedrijvenpark Hoeksche Waard?

Nijverheidsweg 32 is een woonhuis van 135 m² in de wijk Heinenoord Bedrijvenpark Hoeksche Waard. De buurt telt 25 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 74 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nijverheidsweg 32?

Nijverheidsweg 32 is een woonhuis in Heinenoord Bedrijvenpark Hoeksche Waard, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Nijverheidsweg 32 vergeleken met de buurt?

Nijverheidsweg 32 heeft 135 m² woonoppervlakte. Het perceel is 309 m². In Heinenoord Bedrijvenpark Hoeksche Waard ligt de gemiddelde woningwaarde op €467.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nijverheidsweg 32 en wat betekent dat?

Nijverheidsweg 32 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de woningmarkt in Heinenoord Bedrijvenpark Hoeksche Waard?

De wijk Heinenoord Bedrijvenpark Hoeksche Waard in Heinenoord (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 55 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €467.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heinenoord Bedrijvenpark Hoeksche Waard?

Vanuit Nijverheidsweg 32 in Heinenoord Bedrijvenpark Hoeksche Waard bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 3.9 km, treinstation op 10.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.